UA

Дякуємо за вибір україномовної версії нашого вебсайту, вона перебуває в процесі наповнення.

Даний вебсайт НЕ Є інтернет-представництвом органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності, медіа, зареєстрованих в Україні, а також НЕ Є суб’єктом господарювання, що реалізує товари і послуги зареєстровані в Україні. Тому у відповідності до закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» окрім сторінки державною мовою можуть існувати версії веб сайту іншими мовами.

У випадку згоди -> перейдіть на головну сторінку.

Щоб зберегти здоров’я, необхідно постійно дотримуватися певних правил. Ми впевнені, що на сайті IAA ви дізнаєтеся багато нового та цікавого про свій організм.

Здоров’я – справжнє багатство людини. Жодні суми грошей не замінять здоровий спосіб життя. Кожна людина хоче мати сильний та міцний організм. Але це бажання має сильну протидію – лінь. Що заважає людині бути здоровою? Алкоголь, куріння, відпочинок на дивані перед екраном телевізора, неправильне харчування… Перелічувати причини можна безконечно. А що вам дасть це здоров’я? Щастя, можливість досягнення своєї мети, успіх. Вам мало? Зберігайте і оберігайте своє здоров’я, вашу головну цінність, за допомогою якої можна досягти всього, що забажаєш.

Фахівці запевняють, що дотримання правил здорового способу життя дає людині шанс дожити до 100 років, а може й більше. Медицина з кожним днем ​​рухається вперед величезними стрибками, ліки стають ефективнішими, а хвороби все менш небезпечними. Лікування більшості з них вже лише справа часу. Але все це лише в тому випадку, якщо у вас здоровий та сильний організм. Медицина не панацея, кожна людина має сама стежити за собою. Не так багато зусиль потрібно для підтримки імунітету, дотримання правил гігієни та режиму дня. Адже здоров’я не можна купити, як, наприклад, права водія, навіть якщо у вас є всі зв’язки у світі.

Головна причина відсутності здорового суспільства у нашій країні – неправильне формування думки про здоровий спосіб життя. Зараз це звучить як вирок: жодних вечірок, розваг, алкоголю тощо. Насправді це аж ніяк не схоже на правду. Все це робити можна, але потрібно знати міру, адже інакше можна «заробити» алкоголізм, діабет та безліч інших неприємних захворювань. А знання міри має формуватися ще з дитинства. Зайва цукерка шкідлива для організму, курити погано, ранкова зарядка – добре. Навчити дітей основам культури здоров’я, дотримуватися режиму дня та вести активний спосіб життя – запорука їхнього здорового та щасливого майбутнього.

Міжнародні організації, насамперед ВООЗ, виборюють права доступу всіх верств населення якісної медицині. У наші дні ведеться активна пропаганда фізичної культури та здорового способу життя. Завдяки чому, існує безліч способів зміцнення здоров’я та підтримки себе у формі. Це тренажерні зали та спортивні комплекси, методики здорового способу життя описані у різних статтях у друкованих виданнях та в мережі. Ви можете бути сильним, міцним та активним, але все залежить тільки від вас, вашого бажання та сили волі! Спробуйте, і життя стане яскравішим!